جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تماس با کاپ استیل
09120731636

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای انواع بسیار متنوعی بوده و تولید و ساخت باکیفیت، مرغوب و مدرن این تجهیزات از فاکتورهای اصلی رقابتی در میان شرکت‌ها و کارخانجات سازنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شمار می‌آید.

امروزه بیشتر شرکت‌های تولید کننده این نوع تجهیزات، دارای خدمات ساخت و تولید محصولات به شکل سفارشی از جانب مشتریان و متقاضیان بوده و می‌توانند تمامی سفارشات شما در زمینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات کافی‌شاپ‌، تجهیزات رستوران‌ و تجهیزات فست‌فود را در بهترین کیفیت با هزینه‌های متفاوت در اختیار متقاضیان قرار دهند.

کاپ استیل در این میان از بهترین شرکت های تولیدی و ارائه دهنده انواع تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و رستوران می باشد که می توانید با اطمینان خاطر سفارشات خود را به تیم ما بسپارید. برای دریافت مشاوره نیز می توانید با ما در تماس باشید.

داشتن استانداردهای لازم مانند کیفیت در محصولات، پشتیبانی و خدمات پس از فروش، مشاوره و طراحی‌های پیش از تولید و داشتن قیمت‌های مناسب برای محصولات از بهترین امتیازات قابل توجه در شرکت‌های تولید کننده و سازنده به شمار می‌آید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

آشپزخانه‌های صنعتی در محیط‌هایی مانند سربازخانه‌ها، اداره‌جات و کارخانجات بزرگ، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، مهمان‌خانه‌ها، کترینگ‌ها و بسیاری از مراکز و سازمان‌های شبانه‌روزی بزرگ وجود داشته و به منظور ارائه خدمات مربوط به آشپزی و تهیه روزمره غذا، احتیاج به تجهیزات آشپزخانه صنعتی خواهند داشت. این تجهیزات در جنس، مدل و انواع متفاوت طراحی و تولید گردیده و در چند گروه کلی طبقه‌بندی می‌گردند.

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

طبقه‌بندی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آماده‌سازی غذا:

این نوع از تجهیزات آشپزخانه‌ای، چندها ماشین‌آلات چندکاره به منظور خرد کردن، برش زدن و قالب‌زنی در مواد غذایی و سینک‌های بزرگ مخصوص شستشو و آماده‌سازی غذاها در مراحل پیش از پخت می‌باشد.

تجهیزات پخت غذا:

این نوع از تجهیزات آشپزخانه‌ صنعتی، از جمله مهم‌ترین و اصلی‌ترین نوع تجهیزات آشپزخانه صنعتی می‌باشد که شامل گازها، فر و انواع دستگاه‌های پخت برای تمامی انواع غذاها، هودهای بزرگ و دستگاه‌های کوره‌ای جهت پخت انواع فست ‌فودها و نوع خاصی از غذاهای محلی و منطقه‌ ای بوده و به شکل سفارشی متناسب با فضا و ایده‌ ی مشتریان طراحی و تولید می‌گردند.

تجهیزات سرو غذا:

یکی دیگر از تجهیزات و خدمات مورد نیاز در آشپزخانه‌های صنعتی، تجهیزات و وسایل مورد نیاز در نحوه سرو غذاها بوده و نقش بسیار مهمی در زیبایی و تمایز رستوران شما از سایر رستوران‌ها خواهد داشت. انواع ظروف گرم‌ کننده غذا، تجهیزات سرو و پذیرایی، ظروف مخصوص سرو رستورانی و انواع ترولی‌ های کوچک و بزرگ از خدمات و تجهیزات این طبقه ‌بندی مربوط بوده و در انواع متفاوت تولید و عرضه می‌گردد. تجهیزات سرو تنوع بسیار زیادی داشته و روز به روز بر زیبایی تولیدات این حیطه افزوده می گردد.

تجهیزات سرمایشی رستوران‌ها:

این نوع از تجهیزات رستوران در حفظ و نگهداری مواد غذایی اهمیت بسیار زیادی داشته و بسته به فضای مشتری و میزان خوراکی‌ها و مواد غذایی موجود در فضا، سفارش داده شده و تولید می‌گردد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی از نوع سرمایشی شامل انواع مختلف یخچال‌ها، فریزرهای کوچک و بزرگ و سرد خانه‌ های صنعتی می‌باشند. این تجهیزات اهمیت بسیار زیادی داشته و از خرابی و فاسد شدن مواد غذایی ممانعت خواهد نمود.

تجهیزات مربوط به شستشو:

این نوع از تجهیزات در مدل‌های مختلف سینک ‌های ظرفشویی، شیرآلات ثابت و متحرک و انواع ماشین ‌های بزرگ، کوچک و چند طبقه ظرفشویی خلاصه گردیده و از سفارشات اصلی تجهیزات آشپزخانه صنعتی به شمار می‌آیند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان و ایران، ماشین های لباسشویی بسیار بزرگ با ظرفیت های بالا تولید گردیده و قادر به شستشوی ظروف بسیار زیاد آشپزخانه های صنعتی می باشند.

تجهیزات انبارسازی:

این نوع از تجهیزات شامل کابینت‌ها، قفسه‌ها و کمدهای بزرگ و کوچک به منظور انبار و جاسازی ظرف و ظروف و لوازم جانبی آشپزخانه صنعتی بوده و متناسب با فضای کاری آشپزخانه طراحی و ساخته می‌شوند.

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات جانبی آشپزخانه صنعتی

این نوع از لوازم و تجهیزات متناسب با خدمات آشپزخانه سفارش داده شده و یا تهیه می‌گردد. یکی از مهم‌ترین این لوازم، تجهیزات خط سلف سرویس در آشپزخانه‌ هایی است که خدمات سلف سرویس را به مشتریان خود ارائه داده و احتیاج به کانترهای ساده، گرم کننده و یا سرد کننده خواهند داشت. ظروف بن ‌ماری، چاقوها و بسیاری از لوازم دیگر در این گروه جای می‌گیرند.

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه‌های کافی‌شاپ و فست‌فود

در این آشپزخانه‌ها احتیاج به تجهیزات دیگری مانند دستگاه‌های مختلف قهوه‌ساز، فرهای مخصوص پخت کیک و شیرینی و یا دستگاه‌های ذوب کننده شکلات و کرپ‌ساز داشته و آشپزخانه‌های صنعتی فست‌فودی‌ها نیز احتیاج به دستگاه‌های سرخ‌کن بزرگ، کوره‌های پخت‌و‌پز پیتزا و اجاق‌های مخصوص خواهند داشت.

سفارش و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی

استفاده از کاتولوگ تجهیزات آشپزخانه‌ های صنعتی

به منظور سفارش و یا خرید محصولات و تجهیزات آشپزخانه ‌های صنعتی، توصیه می‌شود پیش از سفارش و خرید، کاتولوگ محصولات را با دقت مشاهده نموده و پس از برآورد فضای کاری، جنس تجهیزات و هزینه‌های آن اقدام به سفارش و خرید نمایید.

بدین منظور می توانید به شرکت و سایت کاپ استیل مراجعه نمایید و تجهیزات آشپزخانه صنعتی را در بهترین و با کیفیت‌ترین نوع آن دریافت نمایید. بکاپ استیل دارای ضمانت‌نامه در مدت زمان‌های مختلف بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا آسیب در مدت زمان گارانتی قادر به برطرف نمودن تچهیزات شما و رفع عیوب آن ها خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کاپ استیل از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.