جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
تماس با کاپ استیل
09120731636

دانستنی های فست فود ایده آل

دانستنی های فست فود ایده آل

آنچه باید درباره یک فست فود ایده آل بدانیم 

اول این قضیه را بدانید که فست فود و ساندویچی یکی از پر درآمدترین شغل ها نه تنها در ایران بلکه در  کل دنیاست. فست فود یعنی غذای فوری، یک غذای آماده و سریع، یک ساندویچ سرد یا گرم و یا یک پیتزا، مردم زود میخورند و سریع دنبال کارشان می روند.

یکی از دلایل پر سود بودن فست فودها این است که با شکم در ارتباط است و سریع هم آماده می شود. از لحاظ هزینه و هم ازلحاظ وقت برای مردم به صرفه تر از رستوران است و مشتریان زیادی هم دارد و پر سودتر است. حتی می شود در یک مکان کوچک یک فست فود راه اندازی کرد یک فست فود نقلی با درآمد بالا. بدون شک امروزه فست فود جایگاه ویژه ای نزد مردم پیدا کرده است و افراد زیادی هستند با اطلاع از این موضوع در پی راه اندازی یک فست فود با درآمدی بالا هستند.

شما هم اگر به فکر راه اندازی یک شغل پر در آمد هستید هیچ وقت بی گدار به آب نزنید زیراهر انسانی در هر تصمیم مهمی که برای زندگیش می گیرد فقط با مشورت کردن با افراد دانا و باتجربه و تلاش بی وقفه به موفقیت می رسد. شما نیز ابتدا باید با مشورت با افراد صاحب فن و متخصص و بررسی همه ی جوانب به این کار اقدام کنید. با کاپ استیل همراه شوید تا راه و روش آن را از  صفر تا صد به شما بیاموزد.

روش راه اندازی یک فست فود با درآمد عالی

ابتدا مکان خود را مشخص کنید هر چقدر این مکان در جاهای پر ازدحام و پر تردد باشد برای شما بهتر است و مشتریان بیشتری خواهید داشت. بعد از اینکه مکانتان رامشخص کردید بامحیط جغرافیایی آن محل نیز آشنا شوید و جستجو کنید آیا فست فود دیگری در آن اطراف وجود دارد یا نه؟ اگر وجود داشت به عنوان مشتری در آنجا حاضر شوید غذایی سفارش بدهید و به عنوان یک کارشناس به نحوه کار و پخت آنها و ارتباطشان با مشتری و سایر موارد از قبیل منوی غذا و قیمت ها دقت کامل کنید و تمام نکات مثبتشان را در کارتان انجام دهید. به فست فودهای بزرگ و معروف سر بزنید و کسب تجربه کنید.

مساحت و ابعاد مکانی که تهیه نموده اید را بدست آورید و با توجه به آن و نقدینگی و بودجه ای که دارید نسبت به خرید محصولتان اقدام کنید سعیتان بر این باشد وسایل دارای ضمانت و با برند معتبر خریداری نمایید.

شما در این مرحله به یک کارشناس و مشاور حرفه ای نیاز دارید تا هم اطلاعات لازم درخصوص محصولات مختلف به شما بدهد و هم بنابر موجودی و ابعاد مکانی که دارید وسایلی باکیفیت و دارای ضمانت با قیمت مناسب به شما تحویل نماید. پس از خرید وسایل آنها را در جاهای از پیش تعیین شده و مناسب قرار دهید و اگر آشپزخانه شما در دید مشتریانتان است حتما قسمت زیبا رو به مشتری باشد.‌

سعی کنید از پرسنلی در کارتان استفاده نمایید که منظم، دقیق و کاربلد باشند و رعایت نظم و نظافت و اصول بهداشتی و اخلاقی سرلوحه کارشان باشد. سعی کنید تمام پرسنل خود را با کلاه و لباس های یکدست و یک شکل و با دستکش های بهداشتی مجهز کنید تا جلوه بهتری به کارتان بدهد.

سعی کنید سیستم تهویه هوا، سیستم نور رسانی و سرویس های بهداشتی مطلوب باشند. سعی کنید افرادی که برای سفارش گیری از مشتریان درنظرگرفته اید دقیق و خوش برخورد باشند.

دقت کنید که بعضی دوست دارند پیتزا و ساندویچشان را درخانه و محیط کارشان بخورند. شما حتما به تیم حرفه ای برای پیک بیرون بر نیاز دارید تا سفارشات غذا را به مشتری در اسرع وقت برسانند.

وسایل مورد نیاز فست فود

 

همبرگرزن ☝

 

یخچال و فریزر ☝

 

ترولی حمل غذا ☝

 

سینک ☝

 

میز کار ☝

 

فر پیتزا ☝

 

ظرف پیتزا ☝

 

کانتر سرد و گرم ☝

 

اسنک ساز ☝

 

خلال کن ☝

 

خمیر پهن کن ☝

 

 

سیخ ☝

 

سطل جاسیخ ☝

 

سیخ شور ☝

 

فر ساندویچی ☝

 

دستگاه دونرکباب☝

 

جوجه گردان☝

 

هات داگ پز ☝

 

گروه تجهیز و پخت کاپ استیل تجهیزکننده آشپزخانه صنعتی، رستوران ها، کترینگ ها، فست فودها و کافی شاپ ها با سالها تجربه درخدمت شما عزیزان می باشد.